Juan Choconat - svetový líder medzi čokoládami

Juan Choconat je 100% kolumbijská spoločnosť, ktorá vyrába jedny z najlepších čokolád na svete. Dôkazom toho je ocenenie International Chocolate Awards za jednu z jej čokolád STRIEBORNOU MEDAILOU. Pri ich výrobe sa používa alternatívne prírodné sladidlo Panela.

5 pilierov

kvalitnej čokolády

Vybrali si nás:

horká čokoláda

el chocolate responsable

100% kakao, nepražená

Čokoláda zo 100% kakaa s podtónom citrónovej kôry, syra a dreva, vypestovaná na farme v oblasti San Cayetano, ktorá už vyše 60 rokov pestuje kvalitné kakaové bôby.

el chocolate responsable

100% kakao

Tento produkt pre Vás pripravujeme.

dark colobian chocolate

85% kakao, nepražená

Čokoláda vytvorená z nepražených kakaových bôbov s podtónom citrónovej kôry, syra a dreva z odrody criollo hybridov. Vyrábaná láskyplnými rukami doni Anny Beatriz.

dark colubiam chocolate

80% kakao

Čokoláda s podtónom čučoriedok a čedaru, vyrobená z 80% kakaa a nerafinovaného trstinového cukru, ktorá pochádza od najväčšieho propagátora kakaových plodín v Kolumbii.

el chocolate responsable

76% kakao, nepražená

Jedinečná čokoláda z nepraženého kakaa, Ocenená ako jedna z najlepších čokoládových tyčiniek na svete. ktorá môže obsahovať až o 80% viac antioxidantov ako bežná horká čokoláda.

el chocolate responsable

70% kakao

Čokoláda z vytvorená z ťažkej odrody Griollo z oblasti San Bernardo, vypestovanej na farme lokálneho hospodára Urbey-a Repizo. Obsahuje jedinečné podtóny sliviek a ruží, pričom jej ingrediencie sú len sladidlo Panela a kakaové bôby Griollo.

dark chocolate with coffee

65% kakao s príchuťou kávy

Táto čokoládová tyčinka je zmesou arabskej a griollovej genetiky kakaa a kávy, ktoré majú v tejto oblasti jedinečnú chuť a výrobu. Obsahuje jemné podtóny červeného ovocia a kávy.

dark chocolate with uchuva

56% kakao s Golden berries

Organická čokoláda so zdravými chladom sušenými Golden berries. Tie v sebe skrývajú veľa antioxidantov či telu prospešných a jedinečnú chuť a vônu exotického ovocia.

mliečna čokoláda

milk chocolate

mliečna čokoláda, 52%
pomarančová

Sladká, jemná a citrusová. Tak sa označuje jedinečná mliečna čokoláda vytvorená z organického pomaranču a kakaových bôbov, pestovaných kakaovým hrdinom Doňom Zenonom.

golden chocolate

zlatá čokoláda
s citrónom

Zlatá mliečna čokoláda od Juan Choconat predstavuje zdravšiu verziu bielej čokolády s citrónom. Je vyrábaná z nerafinovaného trstinového cukru Panela a zmiešaná s organickým citrónom.

golden chocolate

zlatá mliečna

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eu luctus eros. Proin lobortis, velit eget scelerisque elementum, mauris nisi viverra nulla, vel dignissim lorem nulla vitae massa.

golden chocolate

mliečna, 52% kakaa

Tento produkt pre Vás pripravujeme.

iné produkty z čokolády

cocoa

100% kakao bez cukru

Kakaová zmes z oblasti San Bernardo, využívaná hlavne na prípravu horúcich nápojov, varenie či prípravu jedla. Obsahuje podtóny citrónov, granátového jablka a drevín.

chocolate

tradičná čokoláda

Tento produkt pre Vás pripravujeme.

cocoa

70% kakao

Tento produkt pre Vás pripravujeme.

vyskúšajte aj

prírodné sladidlo panela

využívané pri výrobe čokolád Juan CHoconat

Pri výrobe čokolád JuanChoconat sa používajú iba 100% organické produkty ako je aj sladidlo PANELA.

PANELA pochádza z extrakcie trstinovej šťavy, ktorá je zahrievaná, aby sa znížil jej obsah vody, a následne sa tak stáva bohatým sirupom. Vďaka ľahkým karamelovým tónom je Panela ideálnou voľbou pre pečenie, sladenie nápojov alebo dezertov, napríklad ryžového pudingu, ovsenej kaše alebo našej lahodnej kávy.

PANELA 250g

250 gramové balenie alternatívneho prírodného sladidla Panela.

PANELA 500g

500 gramové balenie alternatívneho prírodného sladidla Panela.

Vyskúšajte lahodnú chuť Kolumbie od guau.sk.

Nájdete nás: