Juan Valdez logo

Jaun Valdez - 100% kolumbijská káva

Napriek tomu, že je Juan Valdez úplne obyčajné hispánske meno, pre Kolumbiu znamená niečo oveľa viac. Obchodná značka Juan Valdez je jednou z najznámejších vo svete a pre Kolumbiu je symbolom kávy a práce farmárov, ktorí túto kávu pestujú.

CELOSVETOVÁ ZNAČKA KOLUMBIJSKÝCH ROĽNÍKOV

Juan Valdez predstavuje jedinečné odrody prémiovej kávy z rôznych regiónov Kolumbie vyvážané až do 32 krajín sveta. Vynikajúca kvalita našej kávy je výsledkom kombinácie dlhoročných skúseností, vedomostí a rýdzej tvrdej práce miestnych hospodárov.

Kvalitná 100% káva potešila v našich obchodoch už viac než 10 miliónov ľudí. Pridajte sa k nim a vyskúšajte jedinečnú chuť̌ kávy Juan Valdez.

Káva Juan Valdez - pozadie

gourment selection

Káva Juan Valdez - Narino

NARINO

Narino je jemná, sladkastá káva pochádzajúca z hornatého regiónu Ánd, kde nízke teploty nútia kávu pomalšie zrieť a vyprodukovať tak jej charakteristickú sladkastú chuť.

Káva Juan Valdez - Huila

HUILA

Vyvážená káva, ktorá v sebe spája všetky významné črty kávy z Kolumbie. Významná svojimi dlhotrvajúcimi sladkastými tónmi.

Káva Juan Valdez - Sierra

SIERRA NEVADA

Unikátna káva zo známeho a jedinečného miesta, ktoré spája súčasne hory, džungľu a dažďový prales, a kde sa káva pestuje v tieni pôvodných stromov, s nádychom lieskových orechov a čokolády.

Káva Juan Valdez

HUILA

Vyvážená káva, ktorá v sebe spája všetky významné črty kávy z Kolumbie. Významná svojimi dlhotrvajúcimi sladkastými tónmi.

Káva Juan Valdez

SIERRA NEVADA

Unikátna káva zo známeho a jedinečného miesta, ktoré spája súčasne hory, džungľu a dažďový prales, a kde sa káva pestuje v tieni pôvodných stromov, s nádychom lieskových orechov a čokolády.

ORGANIC

Zrnková BIO káva, pestovaná a zbieraná poľnohospodárskymi rodinami s ktoré sa dlhodobo venujú ekologickému poľnohospodárstvu. Vyznačuje sa vyváženou vôňou s divými tónmi.

FINCA

Silná BIO káva vypestovaná s vysokými štandardmi a rodinami, ktoré sa dlhodobo venujú ekologickému poľnohospodárstvu. Vyznačuje sa výraznou vôňou s dlhotrvajúcou bylinnou chuťou.

Káva Juan Valdez - Santander

SANTANDER

Zrnková káva z ORIGIN selekcie, charakteristická pre svoju výraznú, ľahko rozpoznateľnú arómu s tónmi byliniek.

Káva Juan Valdez - Antioquia

Antioquia

Káva z oblasti Kolumbie, ktorá má viac ako 180-ročnú tradíciu v pestovaní kávy. Vyznačuje sa jedinečnou ovocnou a bylinkovou arómou s jemnou vyváženou chuťou.

Valle del Cauca

Pestovanie kávy v oblasti Cauca sa deje vďaka úrodnej pôde, ktorá poskytuje živiny a osobitné vlastnosti. Okolitá klíma umožňuje pestovať kávu v tejto oblasti po celý rok.

PREMIUM SELECTION

Káva Juan Valdez - Cumbre

CUMBRE

Zrnková káva s intenzívnou a výnimočnou chuťou navrhnutou na to, aby prebudila vaše zmysli. Jej symbolická chuť bola vytvorená vďaka strednému až vysokému body praženia.

Balenie kávy Juan Valdez - volcan

VOLCAN

Silná espresso káva charakteristická svojou jemno-trpkou chuťou a vyváženou hustotou. Ideálna pre milovníkov tmavej kávy a espressa.

COLINA

Pri každej kolumbijskej úrode kávy sa produkuje malé množstvo zrń „Caracolito“. Tieto malé zrnká sú výsledkom jediného semienka vo vnútri kávovej bobole a produkujú kávu jemnej textúry so strednou hustotou.

MACIZO

Mäkká káva, ktorá má originálnu výraznú kombináciu kyslosti a nízkej hustoty, ktorá jednoducho poteší všetky chute hľadajúce diskrétnu jemnosť.

Balenie kávy Juan Valdez - volcan

CUMBRE DECAF

Vychutnajte si arómy našej tradičnej kávy bez kofeínu. Zrná sú zbavené kofeínu procesom, ktorý využíva iba prírodné zložky z cukrovej trstiny.

ORGANIC

NATIVE FOREST

Táto káva, ktorá je chránená pred vysokými teplotami tieňom pôvodných lesov, dokonale zdôrazňuje vynikajúce bylinné tóny a ľahké citrusové vnemy, čím zvyšuje svoju charakteristickú chuť.

CARIBBEAN

Tam, kde sa Karibské more stretáva s pohoriami Sierra Nevada, sa vytvára jedinečná mikroklíma s vysokou relatívnou vlhkosťou. Výsledkom toho je káva s bohatou a plnou chuťou. V tomto regióne pestujú pôvodní obyvatelia rôznych etník svoju kávu s hlbokým rešpektom k životnému prostrediu a tradícii pestovania kávy.

FREEZE DRIED

CLASSIC

Rozpustná káva Juan Valdez, ktorá vytvára jedinečnú príležitosť ochutnať šálku čerstvo praženej mletej kávy s prírodou arómou.

Decaffeinated

Rozpustná káva s chuťou klasickej freeze-dried kávy Juan Valdez bez obsahu kofeínu.

CHOCOLATE

Chutný mix prémiovej čokolády s kávou Juan Valdez, ktorý vám pomôže ochutiť vaše všedné ráno s jedinou šálkou tejto rozpustnej kávy.

CINNAMON / VANILLA

Rozpustná káva Juan Valdez s jedinečnou príchuťou vanilky a štipkou škorice, ktorá vám spríjemní ráno.

SIMPLE SERVE

CARIBE DRIP

Káva originálneho pôvodu so silnou a intenzívnou chuťou, ktorú pestujú domorodí obyvatelia na najvyššej pobrežnej hore na svete.

DRIP HUALLA

Huila je káva jediného pôvodu uznávaná pre svoju výnimočnú kvalitu, pestovaná v údolí Magdalény.

COFFEE BARS

Coffee Candies

Karamelky s vôňou kávy Juan Valdez pre milovníkov kávy. Obsahuje 80ks v balení.

KÁVOVÉ COOKIES

Vanilková chuť a nádych škorice sa spoja, aby spríjemnili vaše ráno.

mango / chia

Chutná cereálna tyčinka s pomarančom, mangom a semiačkami Chia.

ČERVENÉ OVOCIE

Chutná cereálna tyčinka s orechmi a červeným ovocím

Vyskúšajte lahodnú chuť Kolumbie od guau.sk.

Nájdete nás: