Selvática logo

Užite si bohatstvo AmazonskEJ džungLI a URDŽTE SI PRIRODNÚ ROVNOVÁHU TELA.

Selvática
Selvática

Selvética - pravý čaj z plodov amazonského pralesa

Unikátna kultúrna a prírodná rozmanitosť Amazonského dažďového pralesa je božskou inšpiráciou za SELVATICOU. Obchod sa zakladá na výrobe ovocných a bylinných infúzií pozostávajúcich zo 100% prírodných látok, ktoré využívajú iba najkvalitnejšie a najčistejšie techniky vo výrobnom a baliacom procese, vrátane druhu biologicky rozložiteľného obalového materiálu pre životné prostredie. Každý deň stavajú na svojom dlhodobom cieli, aby skutočne a pozitívne prispeli k ochrane Amazonského dažďového pralesa.

acai

OBSAHUJE ANTIOXIDANTY A  OMEGA 3, 6 A 9

Divoký Açai stelesňuje liečivú energiu a antioxidačné vlastnosti dažďového pralesa Amazonky, aby tak vytvoril jedinečnú korenistú, teplú a luxusnú zmes.

Selvática

arazá

VYSOKÝ OBSAH VITAMÍNU C A VLÁKNIN

Divoká Arazá ponúka jedinečnú ovocnú príchuť s vysokou dávkou vitamínu C. V zmesi z najkvalitnejších byliniek vytvára osviežujúci a revitalizujúci nápoj.

Selvática

camu camu

KONCENTRÁCIA VITAMÍNU C A ANTIOXIDANTOV

Camu Camu zachytáva vitalitu riek Amazonky vyjadrenú prostredníctvom jej divokých kyslých chutí a veľkorysého množstva vitamínu C. V zmesi s kvalitnými aromatickými koreninami ponúka jemný a osviežujúci zážitok.

Selvática

copoazú

BOHATÝ NA ANTIOXIDANTY

Intenzívna aróma hladkej bielej buničiny Copoazú, divokej Amazonskej kakaovej rastliny sa vytvára z jej kakaových podrvených bôbov a škrupín, aby sa tak dosiahla teplá, vyvážená a stimulačná infúzia, ktorá je ideálna pre špeciálne chvíle.

Selvática

Vyskúšajte lahodnú chuť Kolumbie od guau.sk.

Nájdete nás: