VEGAN a EKO dobroty

jedinečné pochúťky, ktoré nájdete len v Guau

V Guau sa snažíme, aby naše produkty prinášali radosť a zdravú chuť do života. Práve preto sa náš predaj zameriava na produkty vyrábané z EKO surovín, ktoré sú spracovávané s ohľadom na životné prostredie. Vďaka tomu si mnohé z našich produktov vyslúžili certifikát VEGAN, EKO, FairTrade či NON GMO.

Čo je to vegan?

Vegetariánstvo je čoraz viac vo svete uznavaný spôsob spracovania potravy a jej konzumácia. Produkty, ktoré sa označujú ako VEGAN sú vyrábané čisto z rastlinnej výroby. V obsahu tohto produktu sa teda nemôže nachádzať žiadna surovina z mäsa či zvieracej produkcie, ako je napríklad aj mlieko, vajcia a iné.

Prečo je vegetariánstvo tak populárne?

Pri konzumnom spôsobe, akým v dnešnej dobe žijeme, sa na pultoch obchodov nachádzajú mnohé zdraviu škodlivé produkty. Bežný zákazník, a teda aj vy, si často krát nevšimne alebo sa ani nevyzná s surovinách uvedených na obale produktu. A tak konzumujeme bezhlavo všetko, čo nám padne do oka. Síce vegetariánstvo vzniklo a je známe hlavne ako spôsob ochrany zvierat pred vplyvom človeka, je to vynikajúci spôsob ako dopriať telu zmenu a ochrániť ho pred nezdravými potravinami a surovinami. Na internete dnes už nájdete kopu lahodných receptov a výrobkov, ako sú aj tie naše, ktoré Vám prinesú nie len skvelú chuť  ale aj potrebné živiny a vitamíny pre Váš organizmus.

nie je vegetarián ako vegetarián

Byť vegetariánom neznamená, že z času na čas si kúpite zeleninu alebo ovocie, či iné rastlinne založené produkty a stane sa z Vás “vegan”. Hoc mnohí ľudia si to žiaľ myslia. Vegetariánstvo nie je len spôsob, akým sa stravujete, ale je to spôsob, akým žijete – Váš životný štýl. Ľudia s týmto životným spôsobom, praví vegetariáni, preferujú aby všetky výrobky, ktoré používajú na každodennej báze boli vyrábané VEGAN spôsobom. A to aj napríklad ich oblečenie, doplnky, dekorácie,… všetko, čo len pomenujete. A dôvod? Etika. Hlavným dôvodom prečo sa z ľudí stávajú vegetariáni, je ochrana živočíchov pred konzumných spôsobom, akým ľudia momentálne žijú. Redukciou využívania živočíšnych surovín sa znižuje aj potreba k ich zneužívaniu, týraniu a chovaniu len pre účely predaja. Svojim spôsobom života sa tak snažia chrániť svet a priniesť doň o trochu viac ľudskosti.

nemusíte byť vegetariánom

VEGAN produkty sú pre každého

Prejsť na praví vegetariánsky spôsob života je zložitejší proces, avšak nemusí sa z Vás vegetarián, aby ste si mohli vychutnávať lahodné a zdraviu prospešné VEGAN produkty. Práve naopak! VEGAN potraviny sa vyznačujú hlavne vďaka ich telu prospešným vlastnostiam. Ponúkajú pre Vaše telo potrebné živiny, minerály, antioxidanty a iné zdraviu prospešné látky, ktoré vám napomôžu obnoviť fungovanie organizmu a udražiavať Vaše telo zdravé za každých podmienok. Neveríte? Vyskúšajte sami!

lahodná VEGAN ponuka od GUAU

EKO sušené ovocie

Vynikajúce výberové sušené EKO ovocie v nájdete v našej ponuke v rôznych príchutiach či obalené v EKO čokoláde.

EKO džemy

Džemy vyrobené z EKO exotického ovocia z Kolumbie, ktoré sa vyznačuje svojou jedinečnou chuťou a spracovaním.

VEGAN Čokoláda

VEGAN čokoláda od Juan Choconat získala už mnoho ocenení a potešila už aj množstvo našich zákazníkov.

Sladidlo PANELA

Objavte jedinečný spôsob sladenia a ochucovania vašich jedál sladidlom PANELA.

Vyskúšajte lahodnú chuť Kolumbie od guau.sk.

Nájdete nás: